Pomoc podnikateli
odborné poradenství
kurzy a semináře
tým odborníků z praxe
profesionalita a individuální přístup

Aktuality

Projekt Pomoc podnikateli

Náš projekt, který jsme zahájili v březnu roku 2008 na dobu trvání deseti let končí. Nekončí ale podpora, ale naopak. Zahajujeme novou cestu pro malé a střední podnikatele. Tentokrát se ale neomezujeme jen na rady a doporučení, ale rovnou poskytujeme i služby pod smluvní zárukou.

celý článek J. Novotný - 07:21 24.03.2018

Otevřete oči

„ Já tomu nerozumím! Na to mám svou účetní...." bylo slyšet od podnikatelů zejména v devadesátých letech minulého století, kdy zákony upravující pravidla podnikání byly ještě málo obsáhlé a dobře srozumitelné.

celý článek J.Novotný - 06:26 13.03.2018

Neschopnost hospodařit

Mnoho lidí si realizuje svá přání prostřednictvím půjček a příliš nehledí na to, zda je budou schopni splatit. Z toho potom plyne i množství exekucí a žádostí o oddlužení. Tímto způsobem by neměli uvažovat a postupovat podnikatelé.

celý článek J.Novotný - 19:14 04.03.2018

Jak letos na přiznání?

Nechali jsme z cvičných důvodů a fiktivních informací zpracovávat přiznání pomocí elektronických systémů, které jsou zdarma k dispozici na internetu. Přiznání zpracovávali lidé, z podnikatelského prostředí, aby vyzkoušeli jejich použitelnost.

celý článek J.Novotný - 06:47 31.01.2018

Není jen GDPR

Pozornost podnikatelského prostředí se v poslední době upíná především na oblast ochrany osobních údajů, zapomíná se ale na to, že to není jedinou povinností a že starostí mají podnikatelé mnohem více

celý článek J.Novotný - 05:42 24.01.2018

další…


Kontaktujte nás