Kontaktujte nás
606 201 148

Služby

K Vašemu podnikání Vám můžeme poskytnout komplexní služby, nebo jen ty služby, které potřebujete. Rozsah poskytovaných služeb se může měnit.

Poradíme, jak správně podnikat

Zájemcům o podnikání a začínajícím podnikatelům vysvětlíme pravidla podnikání a naučíme je řídit si své hospodaření. Povedeme jim i daňovou evidenci a zpracujeme přiznání.

Zkontrolujeme stav účtování

Nejste-li si jisti, zda máte správně vedené účetnictví, nebo daňovou evidenci, obraťte se na nás. Zkontrolujeme zaúčtování a výsledek Vám sdělíme.

Co lze a co nelze uplatnit?

Máte hodně rádců a málo jistoty? Vysvětlíme, co můžete a nemůžete použít a jak, abyste neporušili zákony.

Jak si poradit s problémem?

Ať  jsou to dluhy, nebo chybí přehled ve zboží a majetku, jak správně platit a počítat mzdy, jak nastavit pravidla a jak kontrolovat. To jsou jen nejčastější okruhy problémů, s nimiž Vám rádi poradíme.

Účtovat a nebo vést správně daňovou evidenci

Pokud nás požádáte o účtování nebo o vedení daňové evidence, zaručíme Vám správnost a seznámíme s tím, jak kontrolovat výsledky Vašeho podnikatelského hospodaření.

Nechat se proškolit

Svému hospodaření musíte rozumět. Během krátké doby Vám vysvětlíme jak. Měli byste také vědět, jak pracovat se smlouvami, jak se chránit a jak řídit své zaměstnance. Využijte toho!

Tyto a další problémy Vám pomohou vyřešit odborníci v podnikatelské praxi a nemusí zůstat jen u rady. Umíme i udělat to, co doporučujeme. Zkuste to, nebudete litovat. Každý nový návštěvník od nás dostane elektronickou manažerskou příručku, která mu pomůže řešit operativě běžné podnikatelské starosti.