Pomoc podnikateli
odborné poradenství
kurzy a semináře
tým odborníků z praxe
profesionalita a individuální přístup

Nejdřív seminář

Nový rok s magickou osmičkou je tu a tak bychom si zase měli povědět, jak se s tím vypořádáme.

Nechceme být pověrčiví

Ten kdo se zajímá o historii, vnímá osmičku poněkud obezřetně. V dějinách sehrála dost negativní roli a jistě si nikdo nepřeje, aby opět zasáhla. Proto platí přísloví: „Kdo je připraven, není překvapen". Legislativci nám připravili mnoho překvapujících změn a jen málokteré nám mohou přinášet radost. Proto pořádáme další seminář, kde jako už tradičně pohovoříme o všem, nač se máme připravit a s čím je třeba počítat. Jedním z nosných témat je Ochrana osobních údajů podle GDPR a vysvětlení toho, jak se s tím konkrétně poprat.

Šokující rozsudky

Zatímco si v relativním klidu podnikáme na půdě evropských soudů probíhá horečná činnost a rozhodování, které je platné pro celou unii a kterým se musejí řídit i naše soudy. Některé rozsudky si naši zákonodárci vysvětlili po svém, takže zatímco se bankovní tajemství v Evropě prolamuje u vážných podvodů, my jsme to pojali jako běžnou součást vyhledávací činnosti a lidé si musí dát pozor na to, aby obhájili pohyby na svých soukromých bankovních účtech, protože co neobhájí, může být doměřeno. O postoji k výkonu funkce jednatele jsme se zmínili v našich elektronických novinách a další informace proběhnou na avizovaném setkání.

Nabídek je hodně

Internetem neustále problikávají pohrůžky kolem GDPR. Seminářů za ceny od 3.500.-Kč výš přibývá. My jsme to pojali za náklady a našim cílem není vydělat, ale poradit. Je pravdou, že některé podnikatele jen těžko přesvědčujeme, že se to týká všech držitelů živnostenských oprávnění bez ohledu na to, zda jsou v útlumu, v likvidaci nebo skryti ve svém bytě. Zřejmě jsme ale asi zase první, kdo ukáže, jak se s tím konkrétně porvat a proč to nejde kopírovat pro široké použití. Seminář připravujeme na 19.1.2018 v 10.00hod. ve vinárně U KARAFY. Vstup je umožněn jen těm, kdo si předem zarezervují místo.
Nebudeme dlouze povídat teoretické úvahy, ale jako vždy, půjdeme rovnou na věc.

Pozitivum

Neodradí nás od dobré nálady ani osmička v letopočtu, ani stav a vývoj legislativy, ani to jak postupují finanční úřady a další instituce při kontrolách. Doporučíme proč a jak být obezřetní a vysvětlíme, jak si „nenechat téci do lodi". S odborníky a dobrou náladou musíme zase vše zvládnout.

Autor: Jiří Novotný Čas vydání: 06:01 10.01.2018


Kontaktujte nás