Působíme nejen v Brně!
606 201 148

Podnikatelský self-test II

 

Možná jste nepředpokládali, kolik úsilí je třeba vynaložit k tomu, abyste se cítili bezpečně a mohli v klidu rozvíjet své podnikání. A to možná ještě není vše. Nedávno vyšlo Nařízení známé jako GDPR, které vyžaduje písemně doložit, že osobní údaje chráníte a nyní tu máme další zkratku, tentokrát AML. Než se rozhodnete, do jaké míry budete předpis  v podobě zákona č. 253/2008 Sb. studovat zkuste otestovat si sami sebe, pro zjištění úrovně svých zkušeností, znalostí i schopností v podnikání i pro ověření reálnosti vaší podnikatelské strategie. Ověřte si, zda máte předpoklady pro dosažení takového úspěchu, jaký sami očekáváte.

 

Váš SELF – Test se nikam neukládá, pouze automaticky vygeneruje a zašle Vám výsledek na Vaši e-mailovou adresu, kterou uvedete. Poté budou informace z testu a vyhodnocení nenávratně vymazány. Vytiskněte si test a uchovejte. Možná se Vám bude ještě hodit.

Při vyplňování testu zbytečně nespekulujte a hned napoprvé označte odpověď, která vám sedí nejlépe. Jen tak se dostanete k výsledku, který Vám může prospět a jistě i pomůže v tom, jak dál posílit své podnikání.

 

…...než začnete…...Váš self-test zkoumá nejen úroveň schopností pro podnikání, ale i Vaše vlastnosti a předpoklady pro překonávání překážek, kterých nebude málo.

 

Nešiďte sami sebe, test vyplňte průběžně hned při jeho čtení a bez dlouhého přemýšlení. Vyberte odpověď, která je Vám nejblíže. Samotný test, aby byl účinný, by vám neměl trvat déle než 3 minuty.

 

*************SELF – Test******************

A. K uzavření nového obchodního vztahu přistupuji na základě:

1 out of 9

B. Své pohledávky vůči služníkům řeším:

2 out of 9

C. Hospodářské výsledky v průběhu roku

3 out of 9

D. Vnitřní směrnice

4 out of 9

E. Fyzickou inventarizaci

5 out of 9

F. Zákony, vyhlášky a Nařízení

6 out of 9

G. Pracovní porady pořádáme

7 out of 9

H. Odměňování se řídí

8 out of 9

I. V podnikání je nejdůležitější

9 out of 9

 Automat generující vyhodnocení Vašeho testu nemusí vždy do důsledků přesně zachytit skutečný stav a proto jej berte jako orientační. Budete-li chtít více, sjednejte si u nás bezplatnou hodinovou konzultaci. Předmětný test je vyhodnocován kombinací nejčastějších odpovědí tak, jak jej sestavili odborníci na podnikatelskou praxi. Úmyslně nepravdivé a protichůdné odpovědi mají sice také svůj výsledek, ale takový výsledek ztrácí na své kvalitě. Vzhledem k množství zájemců o self-test prosíme o trpělivost a výsledky očekávejte nejpozději do tří pracovních dnů. Služba včetně následné vyžádané konzultace je bezplatná a proto nemůže poskytovat stejné záruky, jako při poskytování ostatních (placených) produktů.