Působíme nejen v Brně!
606 201 148

Self-test III

SELF – Test III. pomocpodnikateli.cz

Řídit dospělé lidi je pro toho, kdo na to není vyzbrojen psychologickou a pedagogickou přípravou obtížné. Nákup knížek předkládajících rady a doporučení obvykle nepomáhá. Problém je totiž obvykle v manažerovi. Zkuste otestovat si sami sebe, pro zjištění úrovně svých zkušeností, znalostí i schopností řídit lidi ve Vašem podnikání. Ověřte si, zda máte předpoklady pro dosažení takového úspěchu, jaký sami očekáváte.

 Váš SELF – Test se nikam neukládá, pouze automaticky vygeneruje a zašle Vám výsledek na Vaši e-mailovou adresu, kterou uvedete. Poté budou informace z testu a vyhodnocení nenávratně vymazány. Vytiskněte si test a uchovejte. Možná se Vám bude ještě hodit.

Při vyplňování testu zbytečně nespekulujte a hned napoprvé označte odpověď, která vám sedí nejlépe. Jen tak se dostanete k výsledku, který Vám může prospět a jistě i pomůže v tom, jak dál posílit své podnikání.

 …...než začnete…...Váš self-test zkoumá nejen úroveň schopností pro podnikání, ale i Vaše vlastnosti a předpoklady pro překonávání překážek, kterých nebude málo.

 Nešiďte sami sebe, test vyplňte průběžně hned při jeho čtení a bez dlouhého přemýšlení. Vyberte odpověď, která je Vám nejblíže. Samotný test, aby byl účinný, by vám neměl trvat déle než 3 minuty.

 

**************SELF – Test******************