Kontaktujte nás v Brně
606 201 148

Služby

Podnikatelský záměr a rozpočet

Tento jeden z nejdůležitějších dokumentů na začátku podnikání může rozhodnout o tom, zda má smysl investovat do podnikatelského záměru a zda se vložené prostředky vrátí i s očekávaným ziskem. Podnikatelé, kteří se drželi jen svého podnikatelského snu později litovali, že si podnikatelský záměr a rozpočet předem nezpracovali. Doporučujeme jít touto chytrou cestou.

Odborné konzultace

V podnikatelské praxi je řada oblastí, které je lépe předem raději zkonzultovat s tím, kdo má potřebné znalosti a zkušenosti a za tím, co sdělí si může i stát. Pokoušet se řešit problém jen na základě rad bez záruky je v tomto případě spíše hazardem, než výhodou.

Zavedení evidencí

Součástí podnikatelských povinností je i vedení povinných evidencí a zpracování mnoha důležitých dokumentů, jejichž absence vyvolává zbytečné sankce. Evidence nejsou pro všechny stejné a proto je nejlépe se poradit a najít vhodnou formu zaručující prokazatelnost. Poradíme Vám, jak na to.

Controlling

Nepočítejte s tím, že všichni udělají hned vše tak, jak si to představujete. Aby se výsledek co nejvíce přiblížil, je třeba zavést controlling. Ne tak, aby se lidé cítili pronásledováni, ale tak, aby tento nástroj byl vnímán jako podpora k růstu pracovního výkonu. Controlling se nastavuje podle podmínek a možností.

Mystery shopping

Kontrolní nákupy neslouží k tomu, aby prodavače nachytaly při špatném pracovním výkonu, ale proto, aby se objevily nedostatky a ty se odstranily. Provádíme mystery shoppingy pomocí odborníků a zpracováváme analýzy chyb a návrhy na změny, které podpoří obchod. Mystery shoppeři u nás nejsou prodavačem odhaleni.

Dokumenty k GDPR, CSR a AML

Důležité směrnice, kterými podnikatel prokazuje splnění zákonných povinností zpracujeme přímo na Vaše podmínky a s Vaší spoluprací. Tím splníte jednak zákonné povinnosti

Compliance program

Trestní odpovědnost firem je stále vážnějším problémem a ochrana proti protiprávním postupům některých lidí je tedy nutná a nanejvýš potřebná. Firma, která si sestaví svůj Compliance program je lépe chráněna proti excesům některých lidí, které jí mohou zkomplikovat existenci.

Zastupování

Při jednání s úřady je vhodné se nechat zastoupit odborníkem, který je schopen zabránit tomu, aby měl úřad k dispozici argumenty proti podnikateli. Někteří podnikatelé využívají zastupování i při obchodních jednáních a získávají tak výhodu lepší vyjednávací pozice

Analýzy

Optimalizace výkonu a nákladů